Laserowa korekcja wzroku – czy jestem odpowiednim kandydatem?

Osoby borykające się z wadami wzroku nie muszą być skazane na noszenie okularów bądź soczewek kontaktowych. Osiągnięcia medycyny, optyki i fizyki dają szansę na odzyskanie prawidłowej ostrości widzenia dzięki zabiegowi laserowej korekcji wzroku. Od 2021 roku możesz w Eyemed skorygować krótkowzroczność czy astygmatyzm najnowszą na świecie metodą laserowej korekcji wzroku – SmartSight

Jak sprawdzić, czy kwalifikujesz się do zabiegu laserowej korekcji wzroku? Przede wszystkim warto zapoznać się z ogólną listą przeciwwskazań, na której znajdują się m.in.:

– astygmatyzm powyżej 6 dioptrii,

– nadwzroczność powyżej 6 dioptrii,

– krótkowzroczność powyżej 10 dioptrii,

– niestabilna wada wzroku,

– wiek (zabiegu nie wykonuje się, gdy oko jeszcze rośnie),

– aktywne stany zapalne oczu,

– ciąża,

– choroby autoimmunologiczne,

– cukrzyca,

– jaskra,

– zbyt cienka rogówka,

– zespół suchego oka.

Ostateczną decyzję o kwalifikacji do zabiegu zawsze podejmuje lekarz. W tym celu przeprowadza on dokładny wywiad z pacjentem oraz wykonuje odpowiednie badania. Dlatego warto umówić się na tzw. wizytę kwalifikacyjną, która pozwoli rozwiać wszystkie wątpliwości. Nie musisz płacić za wizytę wstępną, która w Eyemed jest bezpłatna. Na tej wizycie dowiesz się czy laserowa korekcja wzroku jest dla Ciebie. Nie martw się, jeśli się nie zakwalifikujesz. W Eyemed stosujemy wszystkie znane na świecie metody – również wszczep soczewki ICL pod tęczówkę.

Zadzwoń i zapisz się na bezpłatną wstępną kwalifikację do laserowej korekcji wzroku
Centrum Okulistyczne Eyemed
ul. Pana Balcera 6b w Lublinie
tel. +48 81 477 90 70

23 marca 2021 Standard Posts
About Sławomir Rokita

Skip to content

Centrum Okulistyczne Eyemed jest w trakcie realizacji projektu rozwojowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Oś priorytetowa III Konkurencyjność przedsiębiorstw. Działanie 3.7 Wzrost konkurencyjności MŚP. Tytuł Projektu: „Wdrożenie wyników prac B+R przez GABI-BIS IWONA SZYMANIAK-ROKITA, SŁAWOMIR ROKITA, WOJCIECH DZIOBA, PIOTR BIELECKI S.C. poprzez wprowadzenie nowej usługi korekcji aberracji wyższego rzędu (HOA) w chirurgii wad wzroku oraz leczenia zaćmy”. Wartość Projektu: 2 856 289, 00 PLN Wartość dofinansowania: 1 999 402, 30 PLN Cel Projektu: Celem projektu jest wdrożenie prac B+R nad nową innowacyjną usługą z zakresu korekcji aberracji wyższego rzędu (HOA) w chirurgii wad wzroku oraz leczenia zaćmy. Planowane efekty: Efektem realizacji projektu będzie widoczna poprawa wzroku u pacjentów poddanych zabiegom. Narzędzia niezbędne do realizacji celu projektu to: a/Wyposażenie obiektu NZOZ EYEMED w niezbędne do zabiegów środki trwałe i wartości niematerialne i prawne; b/ stworzenie nowych miejsc pracy w celu zapewnienia kadry do wdrożenia nowej usługi; c/ zwiększenie przychodów Wnioskodawcy ze świadczenia nowych usług będących efektem prac B+R; d/ wdrożenie innowacji produktowych, procesowej i nietechnologicznej; e/wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa na arenie krajowej i międzynarodowej.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

Osi Priorytetowej 3 Konkurencyjność przedsiębiorstw, 3.7 Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw – Finansowanie kapitału obrotowego mikro i małych przedsiębiorstw

Tytuł Projektu: „Wsparcie na finansowanie kapitału obrotowego w związku z pogorszeniem sytuacji przedsiębiorstwa w wyniku pandemii COVID-19”
Wartość dofinansowania: 107 852,43 zł
Cel Projektu: Finansowanie kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa.
Planowane efekty: W efekcie Beneficjent uzyskał wsparcie pozwalające na poprawę sytuacji Przedsiębiorstw która uległa pogorszeniu z powodu wystąpienia pandemii COVID-19.