Jakie szkła okularowe najlepiej korygują wady wzroku

Najwyższej jakości szkła okularowe dostępne w Polsce są produkowane przez japońską firmę HOYA i są dostępne w Lublinie w salonach Optical Center w galerii Auchan i OLIMP – www.opticalcenter.pl

Jakie szkła okularowe najlepiej korygują wady wzroku

Aby skutecznie korygować wadę wzroku przy pomocy soczewek okularowych należy zawsze dostosować się do zaleceń lekarza okulisty lub optometrysty. Soczewki okularowe muszą być lekkie i cienkie oraz muszą doskonale korygować naszą wadę wzroku. Zalecamy używanie soczewek okularowych o konstrukcji asferycznej, dzięki temu obraz będzie bardziej wyraźny i ostry. Ważne aby stosować antyrefleks wielowarstwowy wzbogacony bardzo twardymi, odpornymi na zarysowania powłokami.

Soczewki okularowe PROGRESYWNE

Dla osób, które mają problemy z czytaniem polecamy konstrukcje progresywne. Dzięki takiej korekcji zapominamy raz na zawsze o używaniu dodatkowych okularów do czytania. Nowe konstrukcje progresywne firmy HOYA – soczewki okularowe MyStyle oferują niespotykaną do tej pory łatwość adaptacji. Mogą je nosić nawet ci pacjenci, którzy kiedyś nie potrafili zaadaptować się do okularów progresywnych poprzednich generacji.

Skip to content