SmartSurface

SmartSurfACE jest połączeniem dwóch innowacyjnych metod laserowej korekcji wzroku. Łączy korzyści z bezdotykowej metody operacji powierzchni oka TransPRK z innowacyjną technologią SmartPulse.

Rezultatem jest ostre widzenie bez efektów ubocznych, które mogą wystąpić po zabiegach innymi metodami. Ta bezdotykowa laserowa korekcja wzroku jest mniej inwazyjna, bezpieczna, łagodna oraz bezstresowa.

Korzyści z zastosowania technologii SmartSurfACE

3

Minimum ingerencji i natychmiastowy efekt WOW

Laserową korekcję wzroku można wykonać stosując kilka technik operacyjnych. Wyniki badań oraz oczekiwania pacjenta decydują, jaką technikę wybierze chirurg. Jedne z najbezpieczniejszych dla pacjenta metod to takie, w których modelowana jest przednia powierzchnia rogówki. Najbardziej zaawansowana z niech to bezdotykowa metoda SmartSurface łącząca TansPRK ze SmartPulse, w której laser precyzyjnie usuwa wyłącznie tę część nabłonka rogówki aby możliwe było dalsze jej modelowanie. Następnie promień lasera usuwa wadę wzroku i wygładza rogówkę przy pomocy technologii SmartPulse. Dzięki temu uzyskuje się nieskazitelnie gładką powierzchnię. W rezultacie pacjenci doświadczają natychmiastowych wyników w postaci ostrego widzenia – zaraz po zabiegu. Okres pełnego powrotu do zdrowia jest krótszy a jakość widzenia poprawia się szybkiej w porównaniu do tradycyjnych metod korekcji wzroku.